Menu
English

Estetická medicína

Estetická medicína je obor, který nám pomáhá pečovat o tělo a zlepšovat jej tak, aby zůstalo dlouho zdravé a krásné. Jsme výhradním distributorem těchto značek.


logo CoolScuplting Kryolipolýza CoolSculpting® je ambulantní metoda, která pomáhá tvarovat problémové partie, s nimiž často nepomůže cvičení ani dieta, pomocí cíleného mražení tukových buněk. Její největší předností je rychlost a nenáročnost – ošetření jedné oblasti trvá pouze hodinu, je bezbolestné a není po něm potřeba žádná rekonvalescence.


logo Juvederm Přirozená krása bez chirurgie Seznamte se s novou řadou produktů Juvéderm® ULTRA pro krásný vzhled, objevte přípravky s účinkem „softlifting“ ve formě injekcí, které aplikuje lékař. Juvéderm® ULTRA přináší okamžité, přirozené a trvalé výsledky. Vyhlazuje a zjemňuje ošetřené části obličeje.


logo Natrelle Zvětšení prsů (augmentace) je jedním z nejoblíbenějších a také nejvíce prováděných zákroků plastické chirurgie poslední doby. Ženy na celém světě přemýšlí o zvětšení svého poprsí, o estetických a emocionálních aspektech tohoto zákroku a o tom, že rozhodnutí, zda mít či nemít implantáty, je velice důležité. Proto chceme, abyste se rozhodovala pohodlně a s jistotou a byla plně informovaná o všech možnostech týkajících se Vás, Vašich prsů a samotné operace.