Menu
English

Dermatologie

Estetická medicína je obor, který nám pomáhá pečovat o naše tělo a zlepšovat jej tak, aby zůstalo dlouho zdravé a krásné. Spadá zde celá řada oblastí – kosmetika, dermatologie, plastická chirurgie, stomatologie a další.

Společnost NEOMED s.r.o. v České republice výhradně zastupuje dvě velké světové společnosti – NeoStrata, Allergan, které se zabývají vývojem a výrobou přípravků, pečujících především o zdraví a mladistvý vzhled kůže.


logo NeoStrata NeoStrata® je vysoce účinná léčebná kosmetika. Hlavní účinnou látkou jsou ovocné kyseliny. Výsledkem jejich dlouhodobého působení je zdravější, zářivější a vypnutá pokožka. S vylepšením stavu kůže dochází i ke snížení výskytu jemných vrásek a linek. Odkaz na distrubuci…


logo Heliocare Heliocare® je řada produktů pro ochranu před sluncem k topickému kožnímu anebo perorálnímu podání, obsahuje patentovanou technologii Fernblock na bázi přírodního extraktu z jihoamerické kapradiny Polypodium leucotomos. Účinnost v ochraně kůže před poškozením způsobeném UV zářením a před stárnutím pleti byla prokázána v mnoha laboratorních a klinických studiích, které byly zveřejněny v předních mezinárodních lékařských časopisech. Více informací…

logo Licoforte For over 25 years, IFC has set in motion the most ambitious projects in the world of health. Following the first international patent with the discovery of the antioxidant and sun photo immunoprotection based on Polypodium leucotomos fern extract (Fernblock), IFC specialised in the development of cosmeceuticals and nutraceuticals achieving significant market share worldwide.